AKTUALNOŚCI - Strona główna


Zaproszenie na VII Rzeszowską Sesję Logopedyczną
„Dys-problemy bez tremy. Współczesne metody wsparcia i terapii osób z dysleksją rozwojową”

Szanowni Państwo,
Podyplomowe Studia Logopedii Uniwersytetu Rzeszowskiego, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 1 w Rzeszowie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić na VII Sesję Logopedyczną "Dys-problemy bez tremy. Współczesne metody wsparcia i terapii osób z dysleksją rozwojową".

Sesja odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku. Szczegółowy program sesji: http://ifp.ur.edu.pl/logopedia/files/Program_VII_sesji_logopedycznej.pdf.  Udział w obradach sesji w dniu 21 kwietnia jest bezpłatny, nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zapraszamy także na warsztaty prowadzone przez specjalistów z zakresu terapii i diagnozy dysleksji rozwojowej, które będą się odbywać w dniach 21 i 22 kwietnia. Koszt jednego warsztatu to 30 zł (wyjątek: warsztat 45 minut - koszt 10 zł). Szczegółowy plan warsztatów i rejestracja są dostępne pod adresem: http://ifp.ur.edu.pl/logopedia/rejestracja.php.
Rejestracja będzie prowadzona do wyczerpania limitu miejsc na poszczególne warsztaty.
Informujemy, że w przypadku braku wystarczającej liczby uczestników wybranego warsztatu, będziemy proponować skorzystanie z innego warsztatu (w ramach wniesionej opłaty).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Komitet organizacyjny

dr hab. prof. UR Agnieszka Myszka (Dyrektor Instytutu Filologii Polskiej UR)
dr Małgorzata Kułakowska (Instytut Filologii Polskiej UR)
dr Małgorzata Półtorak (Wydział Pedagogiczny UR)
mgr Dorota Dominik (Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie)
mgr Magdalena Grot-Mrozicka (Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Rzeszowie)


Dodano: 2018-03-14 09:09:44
SESJA LOGOPEDYCZNA

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że w dniach 21-22.04.2018 r. odbędzie się w Instytucie Filologii Polskiej VII Rzeszowska Sesja Logopedyczna: „Dys-problemy bez tremy. Współczesne metody wsparcia i terapii osób z dysleksją rozwojową, która w tym roku będzie zamykała XI Tydzień Polonistów.

Współorganizatorami tego wydarzenia są: Instytut Filologii Polskiej UR, Podyplomowe Studia Logopedii, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Rzeszowie i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie. Już tradycyjnie na sobotę przewidziane są wystąpienia referatowe, a na niedzielę - warsztaty ze specjalistami.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w tym także udział w sobotnich obradach będzie bezpłatny i nie będzie trzeba wcześniej rezerwować miejsc. Z kolei zapisy na warsztaty będą się odbywały za pośrednictwem strony internetowej. Więcej szczegółów na temat sesji i opis warsztatów opublikujemy w najbliższym czasie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU


Dodano: 2018-02-27 20:49:19
Neurologopedia (V edycja)

Szanowni Państwo,
informujemy, że uruchomiliśmy V edycję studiów podyplomowych NEUROLOGOPEDIA.  Harmonogram zajęć znajduje się tutaj.  Kolejną edycję planujemy dopiero za dwa lata. W przyszłym roku nie będziemy prowadzić  naboru na te studia.

Informujemy, że mimo zamknięcia systemu rekrutacyjnego, wciąż istnieje możliwość dołączenia do grupy. W tym celu należy się kontaktować z osobą prowadzącą obsługę administracyjną studiów (tel. 17 872 12 30).

ZAPRASZAMY :-)


Dodano: 2018-02-27 20:41:20
Rachunek bankowy do wpłat dla V edycji Studiów Podyplomowych Neurologopedia

Odbiorca:
Uniwersytet Rzeszowski

ul. Rejtana 16C, 35-959 Rzeszów

Nr konta:
92 1030 1999 7897 0000 0181 0038

Tytułem:
Wydział Filologiczny, studia podyplomowe NEUROLOGOPEDIA, edycja V, semestr ................, inne ...............


Dodano: 2018-02-27 13:47:37
Białostockie Spotkania Młodych Logopedów

Szanowni Państwo,
po sukcesie pierwszych Białostockich Spotkań Logopedycznych, którym nadałyśmy formułę Varia, czyli rozmaitości, zwieńczonych pokonferencyjną monografią pod tym samym tytułem, mamy przyjemność zaprosić na drugie spotkanie z cyklu – Białostockie Spotkania Logopedyczne. Med.

19 maja 2018 r.– konferencja naukowa
19, 20 maja 2018 r. – kursy dla logopedów

Zaproszenie »

Zaproszenie do druku »

Formularz zgłoszeniowy »


Dodano: 2018-02-22 08:38:48